skip to Main Content

Team Almelo

Opdrachtgever gemeente Almelo: Eric Stegehuis, Maarten Visscher

Kunstenaar: Randy van Lingen

Coach:Ruben van Bochove (Nobralux)

Gekoppelde opleiding:Universiteit Twente

Contactpersoon opleiding:Frank Leferink

Deelnemende studenten: Niels Kadijk, Kevin Folkertsma, Stijn Siebos, Michael Bui, Nils Rublein,Marloes ten Hage

 

Team Almere 2

Opdrachtgever gemeente Almere: Sjaak Roosenboom

Kunstenaar: Dick Vonk

Coach: Marike Oudijk (Hosper)

Gekoppelde opleiding: Helen Parkhurst Almere

Contactpersoon opleiding: Maaike Vollebregt

Deelnemende studenten: Wang di Jiang. Bram Lijnberg, Quinten Suvee, Annaleigh Buijs, Leighanna Buijs, Bas Feenstra

 

Team Ameland

Opdrachtgever gemeente Ameland: Luc van Tiggelen

Kunstenaar: Age Hartsuiker

Coach: Richard Boerop (Philips)

Gekoppelde opleiding: D’Lab, NHL en Friesland College

Contactpersoon opleiding:

Deelnemende studenten: Anneke van Miltenburg ( PM), Lieke de Smit, Marije Doeven, Shaomi Bouwmeester, Micha de Haan

 

Team Bergen op Zoom 1

Opdrachtgever gemeente Almere: Ivo van Hoof, Renate van Itegem

Kunstenaar: Ruben Fernandes

Coach: Ruben Fernandes (studio-lightworks)

Gekoppelde opleiding: Hogeschool van Rotterdam

Contactpersoon opleiding: Thomas Linders

Deelnemende studenten: Jep Noordeloos, Anna Harleman, Wout van Steensel, Micha Tieleman

 

Bergen op Zoom 2

Opdrachtgever gemeente Almere: Ivo van Hoof, Renate van Itegem

Kunstenaar: Ruben Fernandes

Coach: Ruben Fernandes (studio-lightworks)

Gekoppelde opleiding: Hogeschool van Rotterdam

Contactpersoon opleiding: Thomas Linders

Deelnemende studenten: Roelie van Breukelen, Jens Arnouts, Lars Broekman, Allard Teerds

 

Team Clafis Enschede

Opdrachtgever Clafis: Bram van Hees

Kunstenaar:

Coach: André ter Velde (Clafis)

Gekoppelde opleiding: Windesheim Zwolle

Contactpersoon opleiding: Alexandra van den Pauwert

Deelnemende studenten: Karolina Lukasiak, Olga Darwaj, Matthew Hankel, Ruben de Haan, Susanne Buchholz

 

Team Groningen

Opdrachtgever gemeente Groningen: Harry van der Wal

Kunstenaar: Bouke Mekel

Coach: Piet Zijlstra (PolyCiviel)

Gekoppelde opleiding: Alfa college Groningen

Contactpersoon opleiding: Alfons Brink

Deelnemende studenten: Aron Zuur, Bram Folkersma, Brian Feenstra, Isabelle van der Staaij, Rudmer Reiling en Jaron van der Vegte

 

 

Team Harlingen 1

Opdrachtgever gemeente Harlingen: Minne Schiphof

Kunstenaar: Iris Dijkstra

Coach: Gert de Vries ()

Gekoppelde opleiding: Alfa college Groningen

Contactpersoon opleiding: Alfons Brink

Deelnemende studenten: Nick Renkema, Frank Dokter, Albert Buitenhuis, Hugo Starkenburg, Thomas Driessen en Thomas Kroon

 

Team Harlingen 2

Opdrachtgever gemeente Harlingen: Minne Schiphof

Kunstenaar: Iris Dijkstra

Coach: ()

Gekoppelde opleiding: Mediavormgeving Friese Poort Leeuwarden

Contactpersoon opleiding: Roeland Westra

Deelnemende studenten: José Louwenaar, Bo Arkenbout, Niels Hoogland, Julian Dortmond en Luka van der Meer

 

Team Heerenveen

Opdrachtgever gemeente Heerenveen: Jan de Jong

Kunstenaar: Dick Visser

Coach: Jean Berkhout (Snoek Puur Groen)

Gekoppelde opleiding: Design Factory Friesland

Contactpersoon opleiding: Albert van der Kooij

Deelnemende studenten: Remo Blauw, Laurens  Artz (Pm), Timo Kooiman, Anke Kiers, Daniel  Bosch

 

Team Leeuwarden

Opdrachtgever gemeente Leeuwarden: Huite Teerenstra, Anna-Meike van der Weide, Timon Busman

Kunstenaar: Ruud Reutelingsperger

Coach: Anna-Meike van der Weide (RHDHV)

Gekoppelde opleiding:Friesland College

Contactpersoon opleiding:Frank Kroondijk

Deelnemende studenten: Rocco Snel, Bart van Eeten, Hessel Jilderts, Ruben Nouta, Patrick Mussen, Jasper Heijns. Leon Sijtsma

 

Team Rotterdam

Opdrachtgever gemeente Rotterdam: Peter Holswinder, Charl de Hooge

Kunstenaar: Herman Lamers

Coach: Daan Lagerberg (atelier LEK)

Gekoppelde opleiding: Hogeschool van Rotterdam

Contactpersoon opleiding: Thomas Linders

Deelnemende studenten: Hanna Filius, Zeger Raats, Dominique Herman, Arthur van Gruijthuijsen

 

Team Smallingerland

Opdrachtgever gemeente Smallingerland: Roland Tienstra

Kunstenaar: Rolf Doderlein de Win

Coach: Rolf Doderlein de Win (Friesland College)

Gekoppelde opleiding: Friesland College

Contactpersoon opleiding: Rolf Doderlein de Win

Deelnemende studenten: Willem Wisseman, Duncan de la Porte, Isabel Dijkstra Grieder, Lucas Broers, Willem de Boer, Rick Terpstra

Back To Top